Główna

Ostatnio przeglądane

Płyn antybakteryjny do rąk 70% 500ml

48

24 godziny

Dostępny

Płyn antybakteryjny do rąk 70% 500ml

Więcej szczegółów

9,49 zł

Dodaj do ulubionych

Więcej informacji

Preparat do higienicznej dezynfekcji rak bez użycia wody, jak również do dezynfekcji powierzchni mających jak i nie mających kontaktu z  żywności. Przeznaczony dla powierzchnie odpornych na działanie alkoholi w miejscach prywatnych jak i publicznych, w placówkach medycznych poza obszarem klinicznym 
Produkt przeznaczony do dezynfekcji powierzchni odpornych na działanie alkoholi w miejscach prywatnych, publicznych oraz w placówkach medycznych poza obszarem klinicznym.
Produkt możemy stosować również do dezynfekcji sanitariatów, kabin prysznicowych , desek toaletowych itp. 
Świetnie nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych. Działa bakteriobójczo, grzybobójcza oraz wirusobójcza.

ZASTOSOWANIE:

Preparat przeznaczony jest do dezynfekcji czystych powierzchni w placówkach służby zdrowia, w obiektach użyteczności publicznej oraz w przemyśle spożywczym i gospodarstwach domowych. Posiada działanie bakteriobójcze, prątkobójcze i grzybobójcze.

Zakres zastosowania: powszechny.

SPOSÓB UŻYCIA:

Dezynfekowaną powierzchnię spryskać preparatem, a następnie starannie rozprowadzić do całkowitego zwilżenia powierzchni. Odczekać 5 minut. i pozostawić do całkowitego wyschnięcia

Dezynfekcji dłoni. Nanieść preparat nie dłonie za pomocą atomizera, dokładnie rozprowadzić i poczekać do całkowitego wyschnięcia 

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

PanFred.pl – Twoja drogeria online!

W naszym sklepie znajdziesz wszystko dla siebie i Twojego domu. Konkurencyjne ceny, szybka dostawa, wysoka jakość produktu to cechy, które nas wyróżniają.

Zakupy już nigdy nie będą prostsze, koniec z dźwiganiem ciężkich produktów. Na naszej stronie w spokoju możesz przejrzeć cały asortyment, poznać jego właściwości i wybrać to, co dla Ciebie najlepsze, a my wszystko dostarczymy pod Twoje drzwi.

Czytaj więcej

Zapisz się do naszego NewsletteraWszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Panfred.pl
Sklepy internetowe: PROPERART