Dziecko

Artykuły dziecięce - kosmetyki, szczoteczki, proszki

W ofercie naszej drogerii internetowej nie mogło zabraknąć produktów, jakimi są kosmetyki dla dzieci! Każdy młody rodzic, opiekun lub właściciel żłobka albo przedszkola musi zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw artykułów higienicznych oraz pielęgnacyjnych, które pozwolą nam jak najlepiej zadbać o malucha i zapewnić mu odpowiednie warunki. Dodatkow...

W ofercie naszej drogerii internetowej nie mogło zabraknąć produktów, jakimi są kosmetyki dla dzieci! Każdy młody rodzic, opiekun lub właściciel żłobka albo przedszkola musi zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw artykułów higienicznych oraz pielęgnacyjnych, które pozwolą nam jak najlepiej zadbać o malucha i zapewnić mu odpowiednie warunki. Dodatkowo, proponujemy produkty takie jak np. szczoteczki i pasty dla dzieci, a także proszki i płyny do prania!

Artykuły pielęgnacyjne i kosmetyczne

Dzięki wspaniałej ofercie proponowanej przez drogerię online PanFred.pl możliwe będzie zaopatrzenie się w różnego rodzaju kosmetyki, które pomogą w codziennym dbaniu o delikatną skórę maluszka. Proponujemy więc oliwki, mleczka i balsamy do ciała co do których składu możemy mieć pewność - nie zawierają sztucznych substancji np. zapachowych, które mogłyby podrażnić ciało naszego dziecka. W tym samym celu w naszym sklepie proponujemy proszki do prania dla dzieci. Zwykłe środki, przeznaczone dla dorosłych, mogłyby wywołać niepożądane reakcje alergiczne lub nieprzyjemne bolesne lub swędzące wysypki. Na szczęście, szeroki wybór proszków i płynów do prania pozwoli na zaopatrzenie się w najlepsze środki, które pozwolą na częste uruchamianie pralki – co jest nieuniknione przy maluchu.

Szczoteczki i pasty dla najmłodszych

Są to produkty równie ważne jak wszelkiego rodzaju kosmetyki czy proszki do prania. Aby nasza pociecha chętnie myła zęby i szybko wyrobiła sobie ten nawyk, najlepiej zakupić odpowiednie pasty, które będą jej smakowały, przez co mycie będzie się kojarzyło pozytywnie i nie będzie traktowane jako nieprzyjemny obowiązek. Dodatkowo, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć szczoteczek idealnie przystosowanych do małych mlecznych ząbków. Miękkie włókna nie poranią dziąseł, a wygodny uchwyt pozwoli na bezproblemowe jej trzymanie. Kolorowe motywy i miłe zwierzątka, znajdujące się na szczoteczkach i opakowaniach past z pewnością spodobają się dziecku i zachęcą je do codziennej pielęgnacji jamy ustnej.

Niezależnie więc, czy szukasz kosmetyków, szczoteczek, past czy proszków do prania – wszystko to znajdziesz w naszej drogerii online!

Więcej

Jest 41 produktów.

Pokazuje 1 - 40 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 40 z 41 elementów

PanFred.pl – Twoja drogeria online!

W naszym sklepie znajdziesz wszystko dla siebie i Twojego domu. Konkurencyjne ceny, szybka dostawa, wysoka jakość produktu to cechy, które nas wyróżniają.

Zakupy już nigdy nie będą prostsze, koniec z dźwiganiem ciężkich produktów. Na naszej stronie w spokoju możesz przejrzeć cały asortyment, poznać jego właściwości i wybrać to, co dla Ciebie najlepsze, a my wszystko dostarczymy pod Twoje drzwi.

Czytaj więcej

Zapisz się do naszego NewsletteraWszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Panfred.pl
Sklepy internetowe: PROPERART